CZEŚĆ! MAM NA IMIĘ NATALIA

Bardzo mi miło, że tutaj jesteś.

Myślę, że czas poznać się trochę bliżej! Jestem non stop uśmiechającą się osobą. Uwielbiam zarażać pozytywną energią! Jeśli czujesz ten vibe to właśnie siebie szukamy! Fotografia jest moją pasją odkąd tylko pamiętam. Fotografuję zawsze i od zawsze, dosłownie! Już w gimnazjum pracowałam jako fotoreporter w swoim rodzinnym mieście. W liceum czy na studiach byłam kojarzona jako dziewczyna z aparatem. Skończyłam studia w zupełnie innym kierunku ale to właśnie fotografia stała się moim zawodem, co pozwala mi w pełni skupić się na aspektach z nią związanych.

Kocham podróże te małe i te duże.

Podejmę się każdego wyzwania. Pojadę z Wami nawet na koniec świata.

Uwielbiam naturalność, prawdziwe emocje, spontaniczność i ciepłe kolory

właśnie to możecie zobaczyć w moich zdjęciach

Od ponad 5 lat staram się jak najpiękniej pokazać Wasz Dzień Ślubu. Do każdego reportażu podchodzę indywidualnie. Każdy ślub to osobna historia. Piękna historia. Chcę łapać kluczowe momenty ale i to co się dzieje w międzyczasie kiedy nawet Wy nie jesteście w stanie tego dostrzec. Daję z siebie 150%. Jestem w pełni oddana temu, co robię i stale zaciekawiona historiami, które są wciąż przede mną. Chociaż to w fotografowaniu ślubów czuję się najlepiej to sesje rodzinne, lifestyle nie są mi obce i uwielbiam je robić.

Na moim koncie mam ponad 10 okładek i wiele publikacji. Otrzymałam tytuł „Najlepszego fotografa par Looks Like Film”. Zostałam wyróżniona spośród 8 tyś. uczestników w ogólnopolskim konkursie fotografii portretowej. To moje drobne sukcesy, które dają mi ogromną motywację. Nie stoję w miejscu, cały czas się rozwijam dla siebie i dla Was, nie spoczywam na laurach. Chcę tworzyć historie o Was dla Was, lubię być tam, gdzie wiele się dzieje. Lubię chwytać to co trudne do uchwycenia. Lubię Was poznawać i uwielbiam zatrzymywać dla Was chwile. Stwórzmy wspólnie coś pięknego, wyjątkowego i prawdziwego.
Będę zaszczycona jeśli to właśnie mi pozwolicie uwiecznić Waszą historię.

Fotografować to znaczy wstrzymać oddech,
uruchamiając wszystkie nasze zdolności w obliczu ulotnej rzeczywistości...”
~ H. Bresson

Obserwuj mnie na Instagramie

Close
logo

Jeśli chcesz być ze mną na bieżąco, to zapraszam Cię serdecznie na mój profil.

Instagram

@ fotosobotka.pl

Obserwuj mnie

natalia@fotosobotka.pl