Cześć!

Bardzo mi miło, że tutaj jesteś!

W takim razie czas poznać się trochę bliżej.

Mam na imię Natalia i jestem non stop uśmiechającą się młodą osobą. Uwielbiam zarażać pozytywną energią! Fotografuję zawsze i od zawsze, dosłownie! Już w gimnazjum pracowałam jako fotoreporter w swoim rodzinnym mieście. W liceum czy na studiach byłam kojarzona jako dziewczyna z aparatem. Moi rodzice od samego początku wierzyli w moją pasję i to oni pomogli mi rozwinąć skrzydła, jestem im ogromnie wdzięczna. Skończyłam studia w zupełnie innym kierunku ale to właśnie fotografia stała się moim zawodem, co pozwala mi w pełni skupić się na aspektach z nią związanych.

Kocham podróżować. Udało mi się już sfotografować dwa cudowne śluby poza granicami naszego kraju. Na Sycylii i w Portugalii. Jestem gotowa polecieć z Wami na drugi koniec świata, czy to na sesję czy na ślub!

Jestem najszczęśliwszą świeżo upieczoną żoną, nie jest mi obce planowanie i podejmowanie decyzji związanych ze ślubem. Doskonale Was rozumiem i wiem jak trudny jest wybór m.in. fotografa, przecież to właśnie my tworzymy dla Was pamiątkę na całe życie.

Na moim koncie mam 8 okładek i wiele publikacji. Zostałam wyróżniona spośród 8 tyś. uczestników w ogólnopolskim konkursie fotografii portretowej i w kliku innych konkursach. To moje drobne sukcesy, które dają mi ogromną motywację. Nie stoję w miejscu, cały czas się rozwijam dla siebie i dla Was, nie spoczywam na laurach.

Uwielbiam naturalność, prawdziwe emocje, spontaniczność – to możecie zobaczyć w moich zdjęciach. Inspiruje mnie kolor moda i światło. Od 3 lat staram się jak najpiękniej pokazać Wasz dzień ślubu. Do każdego reportażu podchodzę indywidualnie. Każdy ślub to osobna historia. Piękna historia. Chcę łapać kluczowe momenty ale i to co się dzieje w międzyczasie kiedy nawet Wy nie jesteście w stanie tego dostrzec. Daję z siebie 150%.

Chcę tworzyć historie o Was dla Was, lubię być tam, gdzie wiele się dzieje. Lubię chwytać to co trudne do
uchwycenia. Lubię Was poznawać i uwielbiam zatrzymywać dla Was chwile.
Stwórzmy wspólnie coś pięknego, wyjątkowego i prawdziwego.

 

Zapraszam do współpracy. Skontaktuj się ze mną i stwórzmy razem piękną historię!

We dwoje