Milena i Szymon | Pałac Rajkowo

Milena i Szymon, niezwykle urokliwa i przekochana para. Ślub jak w bajce, tak jak sobie wymarzyli w pięknym Pałacu Rajkowo.

Byłam nieco zaskoczona, gdy Milena właśnie do mnie napisała o ofertę, tym bardziej, że byłam na początku swojej drogi z fotografią ślubną, a może po prostu nie czułam się zbyt pewnie. Pierwsze spotkanie, na które oczywiście się spóźniłam bo nie mogłam trafić. Pierwsza myśl po wejściu do ich mieszkania „jaaacyyy pozytywni”! 

Noooo i od tego spotkania zaczęła się nasza wspólna historia… Sesja narzeczeńska, ślub i wesele, plener.

Jak sami wiecie pogoda, w tym roku we wrześniu rozpieszczała nas słońcem, ale to właśnie w dniu ślubu Mileny i Szymona zastaliśmy wszystkie załamania pogodowe. Słońce, deszcz, wichura, grad i na deser burza! W niczym to nie przeszkadzało! Atmosfera jaką zapewnili goście i miłość tej dwójki wygrała wszystko. To było jedyne wesele w tym roku, na którym ani na moment nie opuszczano parkietu. Uwierzcie było co robić! Sami zobaczcie… Nie będę już przedłużać a opowiadać mogłabym długo bo to był naprawdę piękny i szalony dzień!

Milena i Szymon to dla mnie wyjątkowa para i jestem przeszczęśliwa, że to właśnie ja mogłam im towarzyszyć w tym dniu. Dostałam tak wiele ciepłych słów, które dodały mi ogromnej motywacji, dziękuję! <3

 

No Comments

Post A Comment